Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programma
EP vēstnieki piedalās EYE2023 Strasbūrā Lasīt vairāk EP vēstnieki piedalās EYE2023 Strasbūrā 16.10.2023 EP Vēstnieku skolas skolotāju seminārs Briselē. Lasīt vairāk EP Vēstnieku skolas skolotāju seminārs Briselē. 16.10.2023 27.-28.aprīlī notika EP Vēstnieku skolas skolotāju seminārs Briselē. 12.a klases EP Vēstnieku skolas komandas un skolēnu vadītās nodarbības ģimnāzijas 7. - 9. klašu skolēniem. Lasīt vairāk 12.a klases EP Vēstnieku skolas komandas un skolēnu vadītās nodarbības ģimnāzijas 7. - 9. klašu skolēniem. 16.10.2023 Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas atklāšanas pasākums LNB Lasīt vairāk Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas atklāšanas pasākums LNB 16.10.2023 Vēstnieku skolas jaunieši vasaras skolas pasākumā Tallinā Lasīt vairāk Vēstnieku skolas jaunieši vasaras skolas pasākumā Tallinā 16.10.2023 Vēstnieku skolas jaunieši piedalās EPVS programmas vasaras skolas atklāšanas pasākumā Tallinā un pirmās dienas diskusijās par vēlēšanām, brīvību, lēmumu pieņemšanu un izglītības nozīmi. EPVS ģimnāzijas komanda prezentē mācību gadā paveikto Lasīt vairāk EPVS ģimnāzijas komanda prezentē mācību gadā paveikto 16.10.2023 EPVS ģimnāzijas komanda prezentē mācību gadā paveikto un gūto pieredzi Latvijas pašvaldības interešu izglītības iestāžu direktoriem un speciālistiem profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas seminārā Alūksnes Bānīša stacijā. EP Vēstnieku komanda Briselē ciemos pie Roberta Zīles Lasīt vairāk EP Vēstnieku komanda Briselē ciemos pie Roberta Zīles 16.10.2023 EP Vēstnieku atklātā stunda Lasīt vairāk EP Vēstnieku atklātā stunda 16.10.2023 13. aprīlī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 12.a un 11. a klašu skolēniem notika EP Vēstnieku skolas atklātā stunda “Jauniešu pilsoniskās iespējas un izaicinājumi Eiropas Jaunatnes gada kontekstā”, ko vadīja skolotāja Iveta Mikijanska. Ģimnāzisti un EP vēstnieki izsaka savu attieksmi Lasīt vairāk Ģimnāzisti un EP vēstnieki izsaka savu attieksmi 16.10.2023 Ģimnāzijā pie EP vēstniekiem viesojas Talsu RE TV žurnālisti Lasīt vairāk Ģimnāzijā pie EP vēstniekiem viesojas Talsu RE TV žurnālisti 16.10.2023 au sešu gadu garumā visā ES un arī Latvijā darbojas EP Vēstnieku skolas. Esam lepni, ka mūsu Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas jaunieši ir tās dalībnieki kopš šī programma tiek īstenota Latvijas skolās. Ceļā uz demokrātiju Lasīt vairāk Ceļā uz demokrātiju 16.10.2023 Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros 2020./21.m.g. Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas Eiropas Parlamenta vēstnieki 2021.gada pavasarī piedalījās projekta izstrādē “Kā Tu izstāstītu saviem vienaudžiem, kas ir parlamentārā demokrātija? “ Demokrātiskās vērtības Eiropā un Latvijā Lasīt vairāk Demokrātiskās vērtības Eiropā un Latvijā 16.10.2023 Šodien, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas audzēkņiem, notika Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas atklātā stunda par tēmu "Demokrātiskās vērtības Eiropā un Latvijā". EPVS būs iespēja apgūt parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus Lasīt vairāk EPVS būs iespēja apgūt parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus 13.10.2023 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija jau piekto gadu ir Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola. Šogad Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā piedāvā apgūt mācību programmu.