Metodiskā centra uzdevumi:

• Veicināt valsts ģimnāzijas un citu vispārējās izglītības iestāžu pedagogu sadarbību un sniegt metodisko atbalstu.
  • Izstrādāt un apkopot metodiskos materiālus, dalīties pieredzē ar citu vispārizglītojošo skolu pedagogiem, organizējot seminārus, meistarklases un citas sadarbības formas.
  • Veikt pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi, vadīt meistarklases un dalīties pieredzē ar citu vispārizglītojošo skolu pedagogiem.
  • Nodrošināt ģimnāzijas bibliotēkā esošā krājuma, aktuālās mācību un metodiskās literatūras pieejamību plānošanas reģiona izglītojamajiem un pedagogiem.
  • Sniegt atbalstu izglītojamo spēju un talantu attīstīšanā, veicinot dalību zinātniskās pētniecības darbu konkursos, mācību priekšmetu olimpiādēs,

Metodiskās padome

Metodiskās padomes darbu vada - metodiķe Sintija Auseja