Projekts: Skolas soma

Datums : 14.10.2021.

Skolēnu iespaidi:

Smieklīgais

“Kur Boņs sacentās ar mācītāju, kurš ātrāks zirgs vai mašīna, jo viņš izjokoja mācītāju ar brillēm. “

“Bija smieklīgs notikums, kur Boņs ar savu draugu laipai noņēma divus dēļus, lai Kazaciņš iekristu ūdenī, varbūt tas nav labi, bet viņi negribēja, lai Paulīne aizbrauktu prom.”

“Manuprāt, smieklīgas bija satikšanās Boņam ar Paulīni, jo visu laiku Paulīne izdomāja veidu, kā Boņu sakaitināt.”

Bēdīgais

“Tas kad Bibuks apprecējās , un Boņs bija velti lolojis savas cerības, jo , pēc manām domām, tas ir sāpīgi, ka cilvēks, kuru tu mīli ,uzgriež Tev muguru .”

“Manuprāt, notikums, kurš bija bēdīgs, bija, kad Boņa suni aizveda projām, un Boņs par to ļoti pārdzīvoja.

Bēdīgs notikums bija, kad Paulīnei bija jābrauc prom un Boņs to dzirdēja, bet abi to negribēja, lai viņa brauc prom, jo viņiem bija daudz priecīgu, kopīgu atmiņu.”

“Man lika just līdz Boņam, kad viņš netīšām paņēma nazi un mājam un pēc tam noraka. Tāpēc ka viņš pēc tam ļoti nožēloja un tas tiešām bija netīšām, bet  labi, ka pēc tam viņš aiznesa atpakaļ uz veikalu un atdeva īpašniekam.”

Secinājumi

“Boņam mājas ir vieta, kur viņš vienmēr var ar kādu parunāt. Un kārtīgi var paēst ar ģimeni pie galda.”

“Atziņa manā dzīvē: Ir jāmīl un jāciena savi tuvinieki, lai arī dažreiz tas ir ļoti grūti.

Atziņa Boņa dzīvē: Arī Boņs ,manuprāt ,saprata to, ka jāciena savi tuvinieki, un jāuzvedas pareizāk.”

“Boņam māja ir svarīga ,jo tur ir viņa ģimene, ir notikuši un viss, ko viņš mīl, jo nekur nav tik labi kā mājās.”

“Boņs lauku mājās izdzīvo laiku, kamēr aug ar visiem puiku priekiem un nedienām. Man mājas ir kā droša vieta, jo tur neviens svešs nenāk un es tur pavadu lielāko daļu laika.”

“Boņam mājas nozīmē harmoniju, jautrību, dažreiz arī bēdas, draudzību, uzticību. Boņam mājas liekas ļoti nozīmīgas, viņš visu uztver nopietni.”