9.oktobrī 8.a klase, projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, apmeklēja Jaunlaicenes muižas muzeju, kurā piedalījās 3 izglītojošās nodarbībās:
1. “Rudentiņš – bagāts vīrs” – iepazīšanās ar senajiem rudens pārstrādes darbiem un darbarīkiem, darbu izspēlēšana caur uzdevumiem, mīklām, ticējumiem un rotaļām, noslēgumā produktu degustācija;
2. “Malēniešu vārdu spēle” – saruna par latviešu valodas veidošanos, dialektiem un izloksnēm, ar spēles palīdzību tiek iepazīti un apgūti senie malēniešu izloksnes vārdi;
3. “Ja ikviens tik zemē sētu” – nodarbība par ražas novākšanas un pārstrādes darba rīkiem un metodēm no 19.gadsimta līdz 20.gadsimta vidum.
Viennozīmīgi iesakām apmeklēt muzeju saviem skolas biedriem, jo tajā aktīvās un interesantās nodarbībās var jauki pavadīt laiku kopā ar klasi un iepazīt latviešu tautas vēsturi un tradīcijas!