26.02.2024

Paldies par brīnišķīgo iespēju atkal 5. februārī satikties Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā, apmainīties ar zināšanām EPVS skolas jomā, pasākumu organizēšanā, aktivitāšu izstrādāšana, kā arī vairāku jautājumu izrunāšanā un izvērtēšana. Pats galvenais bija 2024. gada radošā darba izstrādāšana EPVS ietvaros. Vēl mēs uzzinājām skolas vēsturi, kā arī izstaigājām visu skolā, visvairāk mums iepatikās skolas muzejs kuram bija plašs eksponātu klāsts, saistībā ar skolas aktīvo dzīvi un vēsturi. Vēl uzzinājām no jauniešiem par pasākumu pareizu organizēšanu, kā arī par pašas skolēnu pašpārvaldes iekšieni un iesaistīšanos skolas dzīvē. Izvērtējot šo braucienu varam secināt, ka šis brauciens bija ļoti vērtīgs priekš mūsu jauniešiem. Gribam izteikt lielu paldies skolas administrācijai, skolotājiem un jauniešiem, par sirsnīgu uzņemšanu, iesaistīšanu darba  procesā, kā arī aktīvo palīdzību jautājumu risināšanā.

Renāts Derjugins, Rīgas 88.vidusskolas EP vēstnieks, pašpārvaldes aktīvists